Akustika

Pastatų ir patalpų akustika apima visą objektą nuo pastato konstrukcijų iki užbaigto interjero sprendimų. Akustinis projektas yra reikalingas visuose žmonių naudojamuose pastatuose. Itin triukšmingos arba itin tylios patalpos yra didelis akustinis iššūkis.

Akustikos dizainas yra taikomas tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams (verslo, pramonės, švietimo, pramogų ir apgyvendinimo). Statybos techninis reglamentas nustato bendrąsias akustinio projekto sąlygas, tačiau dažnai projektuotojas ir vartotojas siekia tikslesnės, bei optimalesnės akustinės aplinkos

Akustikos konsultantai projektuoja pastatą efektyviau, racionaliau, vertinant statytojo ir naudotojo poreikius, bei galimybes. Akustinis dizainas prasideda nuo reikalavimų, kurie pagal paskirtį įvertina pastate esančias patalpas. Reikalavimų formavimo metu bendradarbiaujant su architektais ir užsakovais padedame suplanuoti patalpų išdėstymą pastate, kad užtikrintume optimalius garso izoliacijos ir vidaus akustikos sprendimus.

Akustikos konsultavimas gali įtraukti:

  • Vidaus patalpų askustika (aidėjimo trukmė, ankstyvieji atspindžiai, garso stiprumas, lateraliniai atspindžiai ir daug kitų). Vertinama pagal patalpos poreikį
  • Vidaus garso izoliacija tarp patalpų
  • Išorės garso izoliacija nuo triukšmo šaltinių lauke
  • ŠVOK sistemų triukšmo kontrolė

Pastatų akustinio projekto tikslas yra sukurti tokią garsinę aplinką, kuri atitiktų patalpos planuojamą funkciją, reguliuojant garso savybes atitinkamomis paviršiaus medžiagomis ir akustiniais elementais. Tam gali prireikti slopinti arba reguliuoti garso sklidimą. Planuojant patalpų akustinį dizainą, konsultuojame dėl kiekvienos patalpos atitinkamų paviršiaus medžiagų ir jų kiekio ir, jei reikia, nustatome pagrindinę akustinių elementų išdėstymo struktūrą.

Mūsų paslaugas taip pat apima priežiūra objekte statybos darbų metu, tarpiniai ir galutiniai akustiniai matavimai, užtikrinantys teisingą rezultatą. Vertinant pastato ar patalpos akustiką, sutelkiame dėmesį į svarbiausius aspektus: garso izoliavimą, patalpos akustiką ir triukšmo kontrolę.

Patalpoms, kuriose vyksta pasirodymai, pavyzdžiui, koncertų salėms ir teatrams, reikia specializuoto akustinio dizaino.

Region and language

Select region and language

Current selection: