Įmonė

„Akukon“ yra nepriklausoma tarptautinė akustikos, triukšmo, vibracijų ir audiovizualinio dizaino specialistų įmonė, veikianti Suomijoje, Baltijos šalyse bei Sakartvele. Mes siūlome aukščiausio standarto konsultacijas, dizainą ir matavimus.

Įmonė buvo įkurta 1994 metais akustikos guru Tapio Lahti ir Henrik Möller ir priklauso joje dirbantiems specialistams. Tarptautiniu mastu įmonėje dirba daugiau nei 100 savo srities ekspertų. Mūsų vertybės - atsakingumas, kruopštumas, racionalumas, funkcionalumas ir tvarumas.

Klientai

Platų klientų spektrą sudaro statybų kompanijos, nekilnojamo turto vystytojai ir investuotojai, architektai ir kiti dizaineriai, inžinerinės įmonės, renginių atstovai ir orgnizatoriai bei viešųjų sektorių įmonės. Mūsų misija suteikti savo klientams neabejotiną paslaugų bei bendradarbiavimo kokybę nepriklausomai nuo to, ar tai projektuojami gyvenamieji namai, administracinės arba komercinės paskirties patalpos, sporto salės, stadionai, maldos namai, katedros, fabrikai, naktiniai klubai, koncertų salės, operos namai ir visa kita. Tikrai - visa kita!

Paslaugos

  • Patalpų ir pastatų akustikos ir garso izoliacijos projektavimas
  • Akredituoti akustikos, garso izoliacijos, triukšmo ir vibracijų matavimai
  • Vidaus ir lauko triukšmo sklaidos modeliavimas ir kontrolė
  • Audiovizualinis dizainas

Dirbdami kartu su projektuotojų komandomis kuriame geresnes gyvenimo sąlygas, apsaugodami žmones nuo aplinkos triukšmo ir prisidėdami prie patalpų garso izoliacijos bei vidaus akustikos kontrolės. Savo indėliu didiname žmonių darbo aplinkos komfortą, kas tiesiogiai atsiliepia jų ilgalaikei gerovei ir darbo efektyvumui.

Kokybė ir akreditacijos

„Akukon“ Lietuva atlieka akredituotus akustinius matavimus pagal Suomijos motininės įmonės „Akukon Oy“ turimą akreditaciją, pasinaudodama tarpvalstybiniu Europos akreditacijos valstybės narių bendradarbiavimu. „Akukon Oy“ turi bandymų laboratorijos akreditaciją T229, pagal EN ISO/IEC 17025:2017 standartą, suteiktą FINAS. „Akukon“ Lietuva kredito reitingas yra AAA.

Sertifikavimai

Akukon Lietuva specialistai yra kvalifikuoti BREEAM, WELL ir LEED akustikos vertintojai.

Partneriai

Akukon darbuotojai yra šių organizacijų partneriai

Region and language

Select region and language

Current selection: