Įmonė

„Akukon“ yra pirmaujantys akustikos, garso izoliacijos ir audiovizualinio dizaino specialistai Suomijoje ir Baltijos šalyse. „Akukon“ yra nepriklausoma konsultacinė įmonė, kurioje dirba daugiau nei 70 įvairių sričių specialistų. Įmonė yra nepriklausoma akredituota FINAS laboratorija.

Mūsų teikiamos paslaugos skirstomos į aštuonias kategorijas: pasirodymams skirtos patalpos (teatrai, koncertų/konferencijų salės ir pan.), vaizdo ir garso įrašų studijų projektavimas, pastatų ir patalpų akustika, triukšmo kontrolė ir vibracijų tyrimai , audiovizualinis dizainas, garso tyrimų laboratorijos, ir akredituoti akustiniai matavimai.

kartu dirbdami projektuotojų komandoje kuriame geresnes gyvenimo sąlygas, apsaugodami žmones nuo aplinkos triukšmo ir prisidėdami prie patalpų garso izoliacijos kontrolės. Savo indėliu didiname žmonių darbo aplinkos komfortą, kas tiesiogiai atsiliepia jų darbo efektyvumui.

Mūsų biurai yra Helsinkyje, Turku, Juveskiulėje, Tamperėje, Taline, Rigoje, Tbilisyje ir Vilniuje. Mūsų kredito reitingas yra  AAA, o kokybės valdymo sistema atitinka ISO 9001 standarto reikalavimus.

Konsultacinė įmonė priklausanti įmonėje dirbantiems žmonėms, kurie taip pat aktyviai dalyvauja įmonės projektuose šiuo metu. Akustikos guru Tapio Lahti ir Henrik Möller įsteigė įmonę 1994 m.

Region and language

Select region and language

Current selection: